KONST / Litografier / Färglitografi 14545162
nr 1454 5162
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
"Fjällgatan Stockholm". PT. Signerad. Färglitografi. Bildmått: 26x57cm, yttermått inklusive ram: 40x70cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:35:38
14/3 20:18:47
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin